Пансіонат (гостьовий будинок) «Сказка» призначений для тимчасового проживання гостей на термін, узгоджений ними заздалегідь з адміністрацією пансіонату згідно заявки і зазначений у запрошенні-рахунку (ваучері). Після закінчення узгодженого терміну гість зобов’язаний звільнити номер.

Заселення в пансіонат відбувається тільки за пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Для оформлення заселення дітей необхідно свідоцтво про народження.

Кількість фактично проживаючих у кімнаті гостей повинна відповідати кількості зазначених у ваучері. Плата за проживання в пансіонаті проводиться при попередньому бронюванні або при заселенні згідно ваучера.

Виселення з пансіонату здійснюється до 11:00, а заселення – з 12:00. Можливі заселення/виселення в інший час доби за попереднім погодженням з адміністрацією з обов’язковою відміткою в ваучері про зміну часу заселення/виселення. Гість може покинути пансіонат після того, як його номер прийме покоївка. Просимо завчасно повідомити покоївку про зручний для вас час здачі номера.

У кімнатах, в дитячій кімнаті, в масажному салоні, в їдальні, а також на території (крім спеціально відведеного місця в альтанці біля каміна) заборонено курити. За недотримання цієї вимоги адміністрація має право накласти штраф у розмірі 1500 грн.

Гості, які не проживають в пансіонаті та прийшли на запрошення проживаючих у пансіонаті, повинні повідомити про це адміністратора та зареєструватися.  Перебування зареєстрованих, але не оплачених гостей дозволено виключно з 08:00 до 21:00. Після 22:00 і до 08: 00 просимо дотримуватися тиші та не турбувати інших гостей.

Розміщення з домашніми тваринами не допускається.

Адміністрація залишає за собою право виселення гостей, які перебувають в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також тих, що приїхали з домашніми тваринами.

При неодноразовому порушенні гостем внутрішніх правил проживання в пансіонаті, що призводить до матеріальних збитків, а також створює незручності для інших гостей, пансіонат має право відмовити в поселенні або розірвати договір (здійснити виселення) до зазначеного в ваучері терміну і часу виселення.

Якщо гість (дитина) зіпсував майно пансіонату, адміністрація має право вимагати відшкодування гостем (супроводжуючим дитини) матеріального збитку.