Бронювання через наш сайт – пряме, без комісій. Для того, щоб забронювати номер в пансіонаті (гостьовому будинку) «Сказка» в Залізному Порту, потрібно відправити заявку, заповнивши форму внизу цієї сторінки. Після того, як ми підтвердимо наявність потрібних Вам місць і відправимо вам запрошення-рахунок, можна зробити передоплату.

Власне бронюванням є передоплата Вами на наш рахунок від 10% до 100% загальної вартості путівки, але не менше вартості за одну добу (обов’язкова умова).

Після зарахування передоплати на наш рахунок ми висилаємо Вам на е-мейл (по вайберу або скайпу) скан рахунку з печаткою і підписом власника «Сказки» про отримання оплати і підтвердження бронювання (ваучер). Просимо зберігати квитанцію про внесення оплати до приїзду в пансіонат. Оригінал ваучера, що підтверджує оплату, Ви отримаєте по приїзду в «Сказку» (просимо зберігати його до від’їзду з пансіонату).

Просимо уважно заповнити всі поля форми! Не забувайте, будь ласка, вказувати Ваші контакти: телефони та e-mail, а також всі Ваші побажання стосовно кількості дорослих, дітей, дат і часу доби приїзду і від’їзду, місця на парковці, і іншу інформацію, яка, на Ваш погляд, допоможе нам краще організувати Ваш відпочинок. Також просимо замовляти, якщо це необхідно, трансфер (машину з водієм) і вказувати його подробиці (де і коли потрібно забрати).

Зробити заявку на бронювання можна також за телефонами: +380688666299 та +380509990110 (є вайбер)!

Поля, відмічені*, обов’язкові для заповнення.

Бронювання відпочинку в пансіонаті “Сказка” (Залізний Порт) в сезоні 2020 року

Поля, отмеченные *, обязательны для заполнения.

Фамилия, имя: (*)

Ваш e-mail: (*)

Телефон: (*)

Номер:


Мест: (*)

Взрослых:

Детских:

Дата заселения:

Дата выселения:

Ваш комментарий: